IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.

Go down 
+2
Ezekiel
Furcik
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 9:07 am

Uwaga mam propozycję, prośbę, informację lub to jak tam sobie to nazwiecie.

Ostatnio rzadziej się tu pokazuję, gdyż mam nie mało roboty (sesja is coming) Dlatego możecie czuć się opuszczeni i niedowartościowani. Dlatego więc pytam wszem i wobec, czy znajdzie się osoba chcąca aktywnie prowadzić ten magiel? Potrzebuję osoby która będzie miała pomysł na prowadzenie akcji eventowych i ogólnie chciałaby zostać aktywnym adminem. Ja swoją aktywność wykażę jak się to wszystko skończy, musicie mi wybaczyć. Osoba będzie mogła wprowadzać swoje pomysły jakie tylko zechce, oby tylko nie zmieniać żadnych istniejących zasad bez mojej wiedzy. Daję jej wolną rękę, w tworzeniu świata i zasad gry.

Ponad to mała rozgrywka trochę się ślimaczy i nie wiem czy dalej ją ciągnąć, czy zmienić na sposób gdzie tylko wyrażacie wypowiedzi. Będzie o wiele szybciej. Kilka osób ją blokuje i nie widać końca.

Dochodzi również kwestia MRD. grupa chyba się nie przyjęła i jeżeli nie macie nic przeciwko mogę ją usunąć, wtedy członkowie będą zwykłymi śmiertelnikami.

Liczę że ktoś się wypowie, w końcu forum jest dla was i trzeba je trochę rozbujać. Jeżeli nie wyrazicie aktywności, to cóż ja nie będę płakać i zakończę to wszystko.

Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Furcik

Furcik


Licznik śmierci : -1426

Liczba postów : 93
TSNF : Torty same nie farbują.
Inwentarz : Rewolwer, notes, ołówek.

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 12:29 pm

Co do bycia tymczasowym adminem, to mogę się zgodzić, jeśli nikt inny się nie zgłosi. A inni na pewno będą lepsi.
Wchodzę na to forum codziennie i trzymam się regulaminu. To, co mogę powiedzieć.

A co do pozostałych propozycji, to nie mam nic przeciwko, więc jedna zgoda już jest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 1:34 pm

...Edzia, jak możesz- D8
Co do małej rozgrywki, to każdy event taki jest(a przynajmniej z którymi się spotkałam), bo chociaż potrzeba czasu na odpis, niestety, każdy ma swoje powody, ale jest naprawdę zabawnie i w końcu dotrzemy do końca~
MRD jako tako też jest rzeczywiście zbędna, skoro nie ma chętnych, a więc można usunąć. Dalej...
Co do administrowania, to w sumie nie wiem. VINCENTA MAMY, VINCENT DO GARÓW |: I wgl, cokolwiek się z forum stanie, to i tak dotrę z wami do końca żywota tego forum(chociaż w dalej przyszłości zbanujecie mnie z milion razy), bo się przywiązałam i kropeczka :c W sumie sama mam dużo czasu, i naprawdę chcę dla forum dobra, ale no, dobra, więc musicie mieć dobrego admina, więc *zerka do góry* Jestem za!
Także ten - EDZIA, WAL NAUKĘ I DO FORUM.
Powrót do góry Go down
Ezekiel

Ezekiel


Licznik śmierci : -1366

Liczba postów : 17
TSNF : Trzeba się najebać. Fanfary!

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 4:32 pm

Już opierdalam Vincenta.
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 6:23 pm

To tego.

Popieram kandydaturę Arakona. Jest na forum najdłużej i jest aktywny (bym sama startowała, gdybym miała zielone pojęcie o prowadzeniu jakichkolwiek eventów :d).

Co do małej rozgrywki, jestem za ustaleniem jakiegoś limitu czasowego, po którego przekroczeniu osoba robiąca zastój wypada.

MRD trochę szkoda. To było ciekawe urozmaicenie, alternatywa dla osób niechcących przystąpić do Grupy Śledczej i jakaś opozycja dlań. Skoro jednak nie cieszy się zainteresowaniem, można usunąć. Cóż. Jestem za, a nawet przeciw.

Tyle na powyższe.

I chciałam jeszcze wystartować z małą sugestią. Czy nie sądzicie, że należałoby stworzyć jakieś ograniczenie dot. posiadania przez postacie broni palnej? Prawie każdy zwykły śmiertelnik ją ma, przez co gra traci trochę na realności (wg prawa japońskiego legalne posiadanie broni palnej przysługuje wojskowym, policjantom oraz osobom dysponującym ważną kartą łowiecką bądź licencją zezwalającą na udział w zawodach strzeleckich).
Powrót do góry Go down
Furcik

Furcik


Licznik śmierci : -1426

Liczba postów : 93
TSNF : Torty same nie farbują.
Inwentarz : Rewolwer, notes, ołówek.

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 6:50 pm

Prawda, ale też taka, że byłem moderatorem tylko raz na mini-forum kolegi, toteż żadne doświadczenie... Mogę jedynie dobrze się zachowywać, pilnować jako-takiego porządku i wymyślać co jakiś czas event.

Ciekawa sugestia Kany! Za dużo tej broni, rzeczywiście. Może lepiej by było, gdyby tylko określona grupa (np. Grupa Śledcza) mogła dysponować taką bronią? A reszta zadowoli się nożami i sztyletami?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 8:14 pm

Dziękuje za wypowiedzenie się, teraz mam trochę czasu na odpisanie.

Cytat :
Co do administrowania, to w sumie nie wiem. VINCENTA MAMY, VINCENT DO GARÓW |: I wgl, cokolwiek się z forum stanie, to i tak dotrę z wami do końca żywota tego forum(chociaż w dalej przyszłości zbanujecie mnie z milion razy), bo się przywiązałam i kropeczka :c W sumie sama mam dużo czasu, i naprawdę chcę dla forum dobra, ale no, dobra, więc musicie mieć dobrego admina, więc *zerka do góry* Jestem za!
Także ten - EDZIA, WAL NAUKĘ I DO FORUM.
Nie mogę rzucić nauki bo mnie zabiją, że przez uzależnienie od komputera oblałam studia XD

Vincent jak się weźmie do garów, to będzie dobrze Wink ale oprócz tego myślę że taki jeszcze jeden admin by się przydał, więc Arakon może czuć się awansowanym. W zasadzie był tutaj nawet jak tego forum jeszcze nie było Wink (Arakon, w razie pytań wal śmiało, panel admiński jest trochę zryty c; )
Cytat :
MRD trochę szkoda. To było ciekawe urozmaicenie, alternatywa dla osób niechcących przystąpić do Grupy Śledczej i jakaś opozycja dlań. Skoro jednak nie cieszy się zainteresowaniem, można usunąć. Cóż. Jestem za, a nawet przeciw.
Myślałam żeby jeszcze pozwolić MRD używać notesów i zabronić rang przestępców w Śmiertelnikach. Wtedy przestępcy polowaliby na policję a policja na nich.
Cytat :
Czy nie sądzicie, że należałoby stworzyć jakieś ograniczenie dot. posiadania przez postacie broni palnej? Prawie każdy zwykły śmiertelnik ją ma, przez co gra traci trochę na realności
bardzo dobra sugestia. Myślę że broń mogliby mieć przestępcy w MRD (o ile ta grupa zostanie) i policja.

Dobra, oprócz tego mam małą listę zakupów rzeczy do zrobienia:

- Wprowadzić przelicznik dotyczący przedłużania życia Shinigami. Czyli po jakim czasie ma zabić daną osobę. Tu może przydać się nowe pole w profilu lub opcja z punktami.

- Wprowadzić oczy bogów śmierci, tzn opis i również będzie to łączyć się z powyższym przelicznikiem, gdyż jakoś trzeba skracać życie osobie która te oczy dostała

- Wypisanie zasad Life Note i wyznaczenie osoby, która będzie go przy sobie mieć. Najlepiej jakiegoś Boga hmm życia, czy odrodzenia, do którego będą się osoby na przykład modlić i prosić o czyjeś ożywienie. (to tylko moja sugestia, zawsze można zrobić to inaczej)

- Ja bym jeszcze jakoś zmodyfikowała lokacje, tych jest trochę mało i są mało japońskie >:C

- No i oczywiście wprowadzenie ograniczenia broni.

Aha jeszcze przypomniało mi się o wybrańcach Bogów Śmierci. Trzeba kogoś wyznaczyć. Brakuje nam drugiego notesu do tego celu, ale ja go zaklepię i zrobię postać Shinigami dręczyciela niewinnych >;D
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 8:51 pm

Edward napisał:
Nie mogę rzucić nauki bo mnie zabiją, że przez uzależnienie od komputera oblałam studia XD
Oj tam, oj tam :D.


Edward napisał:
Myślałam żeby jeszcze pozwolić MRD używać notesów i zabronić rang przestępców w Śmiertelnikach. Wtedy przestępcy polowaliby na policję a policja na nich.
Może zamiast całkowicie zabraniać rangi, znacznie ograniczyć ich ilość? Aby przestępcy niezrzeszeni mieli rację bytu, ale nie stanowili większości.
Pozwolenie na broń mogłoby dotyczyć wszystkich wyjętych spod prawa, mundurowych i ewentualnie cywilów, którzy po dobrym uzasadnieniu dostaliby zgodę administracji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Maj 29, 2012 9:30 pm

ja tylko coś wtrącę na chwilę.

Wiem zabrałam admina vincowi na czas małej rozgrywki gdyż wiedziałby kto jest kirą, ale myślę że zacznę organizować to inaczej. Kirzy, będą się porozumiewać przez pw alblo jakoś tak inaczej, bo robi się zamieszanie. Muszę się tylko skontaktować z kirą :'D

Za długo to się schodzi i trochę się robi niezręcznie. Wybacz Vinc, już będę grzeczna c:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyPon Cze 04, 2012 4:14 pm

Wprowadzony został licznik śmierci. Na razie każdy z nas ma wpisane około 3000. tylko czego? Nie mamy jednostki jakiej można używać w profilu. Licznik jest w wersji testowej i jeżeli będzie to leciało za szybko albo za wolno to zmienimy na inną liczbę.

Licznik sam będzie odejmował w odpowiednim czasie jednostki. np przy napisaniu posta w fabule tracimy 1 punkt. Liczę na to, że 3000 to duża liczba i że nie wymusi na kimś wcześniejszej śmierci. ale to jest jeszcze do przedyskutowania. Mamy jeszcze do załatwienia resztę spraw.

Proszę żebyście się wypowiedzieli na temat licznika i całej reszty Wink
Powrót do góry Go down
Furcik

Furcik


Licznik śmierci : -1426

Liczba postów : 93
TSNF : Torty same nie farbują.
Inwentarz : Rewolwer, notes, ołówek.

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyPon Cze 04, 2012 4:33 pm

Licznik śmierci to dobry pomysł, wymiana oczu z Shinigami będzie miało sens :D
Chciałbym jeszcze coś zaproponować. Może mogłoby być tak, że każde obrażenia zadane w fabule skrócą nieco to życie? Byłoby chyba bardziej realistycznie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyPon Cze 04, 2012 4:39 pm

no może być ale trzeba by do tego admina. żeby wpisywał za każdym razem ile kto stracił życia i trochę byłoby uciążliwe ale można to dać tylko do takich groźnych urazów. no i oczywiście trzeba wymyślić zasady life note i tą całą resztę którą wcześniej wymieniłam o.o
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyNie Cze 10, 2012 9:55 pm

Jeżeli chcemy by forum przetrwało musimy wziąć się do roboty. Przede wszystkim ubolewam nad brakiem odpowiednich lokacji. Te są mało klimatyczne zlepione z resztek poprzedniej wersji forum. Przydałoby się opracować punkty z listy rzeczy do zrobienia ale ja nie mam na to czasu niestety :c Więc jeżeli jest ktoś chętny, to nie krepujcie się, Nie chcę by całe forum szlag trafił po tak krótkim czasie. Cóż to czy dalej to forum będzie funkcjonować zależy w dużej mierze od was, bo w końcu forum jest dla was. Nawet zastanawiałam się czy tego forum nie oddać, ale chyba byłoby mi przykro. ewentualnie mogę zostać adminem technicznym i pozwolić by ktoś inny owe forum prowadził. Cóż decyzja należy do was. Wink
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyPon Cze 11, 2012 8:48 pm

Ej, no ;c.

Ja, jeśli mogę w czymś pomóc, chętnie to zrobię. Tylko dać konkretne zadanie.
Związałam się emocjonalnie z tym forum i nie zgadzam się na żaden jego upadek.
I przestań, Edzia, snuć jakieś wizje o osieroceniu Nas lub przekazaniu w inne ręce, bo na to też się nie zgadzam. Koniec, kropka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 7:55 am

Kana cy nie chciałabyś dołączyć do mnie i do Arakona? c:

tzn mam parę tych parę zadań o których już pisałam wcześniej ale tak o 17.00 dopiero będę mogła powiedzieć coś więcej o nich bo teraz tylko wpadłam żeby zrobić ściągi XD Najbardziej leży mi na sercu rozbudowanie fabuły. W związku z tym wypadałoby zamknąć forum na czas remontu :I


a to ta lista

-Wprowadzić przelicznik dotyczący przedłużania życia Shinigami. Czyli po jakim czasie ma zabić daną osobę.

- Wprowadzić oczy bogów śmierci, tzn opis i ile czasu życia ma to zabierać.

- Wypisanie zasad Life Note i wyznaczenie osoby, która będzie go przy sobie mieć. Najlepiej jakiegoś Boga hmm życia, czy odrodzenia, do którego będą się osoby na przykład modlić i prosić o czyjeś ożywienie. (to tylko moja sugestia, zawsze można zrobić to inaczej)

- Ja bym jeszcze jakoś zmodyfikowała lokacje, tych jest trochę mało i są mało japońskie >:C

- No i oczywiście wprowadzenie ograniczenia broni.

Więcej będę mogła napisać o tym wieczorem wybaczcie D:
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 12:18 pm

Edward napisał:
Kana cy nie chciałabyś dołączyć do mnie i do Arakona? c:
łał, nie śmiem odmówić ^^
(skoro sądzisz, że moja skromna osóbka może się na coś przydać, nie będę wyprowadzać cię z błędu xD)

To czekam na resztę do wieczora.
Powrót do góry Go down
Ishigami

Ishigami


Licznik śmierci : -1354

Liczba postów : 20
TSNF : Towarzystwo Samolubnych Niemytych Frajerów

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 2:10 pm

Generalnie głupim pomysłem jest Life Note, ale to tylko takie moje prywatne spostrzeżenie. Oczy boga śmierci odejmują 50% pozostałego czasu - to się rozumie samo przez się.
Rozbudowanie fabuły? Gz, ludzie! Na forum jest bibliotekarka trzymająca w domu martwe ciała. What in the hell robi wydział śledczy?
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 2:28 pm

Czemu uważasz, że to głupi pomysł?
Faktycznie, WŚ leży i kwiczy, przydałaby się reforma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 3:28 pm

Dobrze więc słyszeć głos ludu.

Faktyczne teraz jeżeli mamy już licznik śmierci to wymiana oczu nie stanowi problemu, to tylko kwestia odjęcia punktów życia.

Life note był taką sugestią na początku, nikt nie wyrażał sprzeciwu, więc jeżeli ma go nie być to odejmiemy sobie pracy i będzie po sprawie, nie będę płakać. Kiedyś Laura proponowała, że ożywić można osobę tylko 24 godziny od śmierci, później doszła zasada, że po ożywieniu należałoby zmienić nazwisko i w sumie na tym to stanęło.

Mo ogólnie chodzi o rozbudowanie lokacji, które miałyby być bardziej tokijskie. Wchodzimy do Tokio a tam jakieś kebaby czy fontanna z Pułtuska. Jednak jeżeli uważacie że to zbędne i tak jest dobrze, zaakceptuję to. (Dużo pracy poświęciłam przy robieniu innego forum i ludzie zawsze olewali to co się działo mimo próśb i pytań, więc teraz nie chcę robić za dużo ponad normę)

No właśnie pozostaje jeszcze grupa śledcza, która była a się rozleciała. Cóż mamy począć? Przecież nie zrobimy multikont i nie będziemy ganiać samych siebie. jednak nawet jeśli te osoby były, to same złapały notesy i wpisywały ludzi. Przecież nikt nie może zabronić im go posiadać. Z resztą jak do tej pory nikt nie zginął. Przez to że trochę zaniedbałam forum wyszło jak wyszło. Dlatego potrzeba ożywienia fabuły. Ja widać sprawdzam się głownie jako admin techniczny, brakuje kogoś kto umiałby zająć się organizacją jakiegoś eventu, bo ja mam zbyt pustą głowkę. Nie chcę marudzić, ale taka jest prawda :P

Dziękuję za wypowiedzi c:
Powrót do góry Go down
Ishigami

Ishigami


Licznik śmierci : -1354

Liczba postów : 20
TSNF : Towarzystwo Samolubnych Niemytych Frajerów

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 3:33 pm

Edward napisał:
brakuje kogoś kto umiałby zająć się organizacją jakiegoś eventu

Mówisz - masz. Radzę unikać ciemnych zaułków, bo pewna psychopatka poczuła zew krwi.

Edward napisał:
Kiedyś Laura proponowała, że ożywić można osobę tylko 24 godziny od śmierci

Aż prosi się, aby dodać zasadę - pod warunkiem, że ciało tej osoby jest jeszcze w stanie, który umożliwiałby wstąpienie duszy z powrotem. Jeżeli np. ciało spłonęło w pożarze, Life Note nic nie zdziała.
Powrót do góry Go down
Kana

Kana


Licznik śmierci : -1326

Liczba postów : 83
TSNF : Ten Skrót Napawa Frustracją
Inwentarz : dokumenty, klucze, pieniądze, paczka fajek, gaz pieprzowy

Karta postaci
Funkcja na forum:
Ostrzeżenia: (0/5)
Pochwały:

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 8:10 pm

Edward napisał:
Mo ogólnie chodzi o rozbudowanie lokacji, które miałyby być bardziej tokijskie. Wchodzimy do Tokio a tam jakieś kebaby czy fontanna z Pułtuska. Jednak jeżeli uważacie że to zbędne i tak jest dobrze, zaakceptuję to.
Poprawki 'estetyczne' zawsze na plus, to nie jest duże przedsięwzięcie i nie sądzę, żeby były zbędne. Do tego brakuje ważnych lokacji, jak szpital, szkoła, komenda policji czy biuro grupy śledczej.

Edward napisał:
No właśnie pozostaje jeszcze grupa śledcza, która była a się rozleciała. Cóż mamy począć? Przecież nie zrobimy multikont i nie będziemy ganiać samych siebie. jednak nawet jeśli te osoby były, to same złapały notesy i wpisywały ludzi. Przecież nikt nie może zabronić im go posiadać. Z resztą jak do tej pory nikt nie zginął.
No to Kana startuje z kolejną drobną sugestią - ograniczenia dla Notesów i Shinigami. Obu jest ponad miarę. Na chwilę obecną i na tą ilość userów wystarczyłby spokojnie jeden aktywny Bóg Śmierci i powiernik notesu (z rozrostem forum, ich ilość zwiększa się, of kors). I tu trzeba podkreślić - aktywny. Może jakieś ograniczenie, typu: od X postów i po X czasie na forum można stać się posiadaczem Notesu, plus zgoda administracji, coby kontrolować, czy ów kandydat potrafi sklecić poprawnie dwa zdania?
Trochę się posiłkuję zasadami, które panowały na innym, dawnym forum o DN.

Powiedzcie, jeśli się panoszę Wink.
Powrót do góry Go down
Ishigami

Ishigami


Licznik śmierci : -1354

Liczba postów : 20
TSNF : Towarzystwo Samolubnych Niemytych Frajerów

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyWto Cze 12, 2012 8:55 pm

Panoszysz się! Znaj swoje miejsce! XD A tak rly, to generalnie jestem za tym, żeby osoba posiadająca Notes miała nie tylko ładny i ciekawy styl pisania, ale żeby wykazała się, iż potrafi go użyć jak należy.
Gdyby Kisaragi zrobił cytat tej wiadomości z komentarzem "NIE BIERZCIE ISHIGAMI! NIE BIERZCIE DO CHOLERY! TO ZŁO WCIELONE!" to radzę go posłuchać XD
Powrót do góry Go down
Kisaragi

Kisaragi


Licznik śmierci : -1353

Liczba postów : 19
TSNF : Ten Super Nieziemski Facet

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptySro Cze 13, 2012 3:45 pm

"NIE BIERZCIE ISHIGAMI! NIE BIERZCIE DO CHOLERY! TO ZŁO WCIELONE!" - mówisz-masz :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyCzw Cze 14, 2012 5:07 pm

Teraz poszłam po rozum do głowy i wydaje mi się, że jednak pomysł z kartami postaci nie był wcale taki zły. Wyszłoby kto na kogo się nadaje itd.

Dobrze więc sprawy do przegłosowania

1. Life note
2. Skasowanie MRD
3. Kart postaci
4. Ograniczenie Shinigami
5. Zmniejszenie ilości rang

Piszcie kto jest za a kto przeciw C:

Ogólnie jestem za wszystkimi punktami oprócz 1. przy tym się wstrzykuję bo nie wiem co o tym myśleć. Wink

Cytat :
Może jakieś ograniczenie, typu: od X postów i po X czasie na forum można stać się posiadaczem Notesu, plus zgoda administracji, coby kontrolować, czy ów kandydat potrafi sklecić poprawnie dwa zdania?

Jak dla mnie w sam raz Wink CO do tej sprawy doda się na przykład oddzielny temat w organizacji o nazwie Notatnik w świecie ludzi czy jakoś tak
Powrót do góry Go down
Ishigami

Ishigami


Licznik śmierci : -1354

Liczba postów : 20
TSNF : Towarzystwo Samolubnych Niemytych Frajerów

Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  EmptyCzw Cze 14, 2012 8:31 pm

A więc tak:
1. Nie
2. Tak
3. ZDECYDOWANE TAK!
4. Wstrzymuję się
5. Nie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty
PisanieTemat: Re: Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.    Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Ważne! przeczytaj i koniecznie się wypowiedz.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Nowa Era Death Note ::  :: PYTANIA I PROPOZYCJE-
Skocz do:  
Edycja grafiki: Naleśnik